Czy przegapiłeś ostatnie wydarzenie? Tutaj możesz zobaczyć wszystkie dotychczasowe wydarzenia, aby dowiedzieć się, co się u nas działo. Budujemy naszą grupę przez często spotkania i wspólne aktywności, więc jeśli pragniesz zaangażować się w działalność, jaką prowadzi Koło naukowe, przyjdź na następne spotkanie.

Pierwsze Szkolenie z Przemysłem

Nasz cykl spotkań z przemysłem rozpoczęliśmy od firmy Elettric80, która jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych.

W Listopadzie oraz Grudniu zostały przeprowadzone szkolenia z firmą Maspex, która zapoznała studentów z działem Innowacji, finansów oraz działem Customer Marketing FOOD. Firma Maspex jest jednym z wiodących producentów żywności w Europie.

Szkolenia Ekspertów

Szkolenie z Przemysłem - Szkolenie Ekspertów, było to niezwykle ekscytujące wydarzenie, w którym brała udział również Politechnika Śląska i Uniwersytet Jagielloński. Zostały poruszone tematy bioinżynierii, robotyki, transportu i finansów.

Przed świętami zostało przeprowadzone ostatnie szkolenie w roku 2021 z firmą Diskus Polska. Tematem spotkania była bardzo ważna kwestia zwłaszcza w dzisiejszych czasach czyli Cyberbezpieczeństwo.

W nowym 2022 roku zostało przeprowadzone szkolenie z firmą GlobalLogic. Tematem szkolenia było „Pierwsze kroki w Automotive – Akademia GlobalLogic”.

FAKRO jest światową korporacją działającą w branży budowlanej, produkującą najwyższej jakości okna dachowe.

Tematem spotkania były „Innowacyjne produkty oferowane przez FAKRO”

Spotkanie z firmą Mercedes w ramach cyklu "Szkolenie z Przemysłem". Tematem przewodnim był "Lean w Przemyśle 4.0 czyli jak standardy pomagają utrzymać status lidera w branży motoryzacyjnej."

Po świętach Wielkanocnych nie zwalnialiśmy tempa. Na naszych szkoleniach pojawiła się kolejna firma.

ArcelorMittal Poland jest największą firmą hutniczą w Polsce.

08.06.2022 odbyło się szkolenie z firmą GlobalLogic, którego tematem przewodnim było "Mining success in IT with Java - GlobalLogic Java Academy

GL plakat.png